nieznany użytkownik - przejdź do logowania lub rejestracji

Betstar.pl to internetowe zakłady bukmacherskie, w których, dzięki wirtualnej gotówce, masz możliwość wytypowania wyników sportowych.

Każdy nowy, zarejestrowany użytkownik otrzyma na początek 10 000 €. Zadaniem gracza jest rozmnożenie tej gotówki. Na koniec każdej edycji konkursu, najlepsi gracze otrzymają cenne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! To nic nie kosztuje!

I.Aktualna edycja konkursu trwa od pierwszego do ostatniego dnia obecnego miesiąca, jego organizatorem jest serwis betstar.pl a sponsorem nagród OddsRing

II.Aby uzyskać możliwość wzięcia udzialu u w konkursie należy zarejestrować się systemie betstar.pl podać swoje dane oraz zgodzić się na niniejsze warunki i zasady.

III.Każdy uczestnik konkursu musi posiadać wcześniej założone konto gracza w OddsRing lub założyć je podczas trwania konkursu (poprzez dowolny link lub banner OddsRing w serwisie betstar.pl) Załozenie konta w OddsRing jest darmowe.

IV. Każdy gracz może mieć tylko jedno konto w serwisie betstar.pl, pamiętać należy, że do każdego konta może byc przypisany tylko jeden Login bwin, którego posiadanie jest jednym z warunków otrzymania nagrody.

V.Zasady konkursu

1. Konkurs polega na typowaniu zdarzeń sportowych, które codziennie będą proponowane na stronie betstar.pl

2.Każdy z uczestników zabawy na starcie otrzymuje 10000 euro wirtualnych! pieniędzy, które może przeznaczyć na obstawianie zdarzeń.

3.Minimalna stawka którą można obstawić to 2 euro, a maksymalna to 10% ze stanu konta gracza.

4.Wszystkie zdarzenia posiadają swoje kursy na odpowiednie wyniki. Wygraną oblicza się poprzez pomnożenie swojej stawki przez kurs odpowiadający typowi gracza.

5.Przyjmujemy typy na 1 - wygrana gospodarzy, X - remis w spotkaniu, na 2 - czyli wygrana gości, 1X - czyli wygrana gospodarza lub remis, na X2 - czyli wygrana gościa lub remis i inne rodzaje typów czyli handicap, powyżej i poniżej określonej liczby bramek w danym meczu.

6.Istnieje także możliwość tworzenia kuponów wielozdarzeniowych, to znaczy takich, na których znajduje się więcej niż jedno zdarzenie. W takim przypadku ogóly kurs kuponu jest to iloczyn wszystkich kursów odpowiadających typom gracza. Wygrana w takich kuponach następuje tylko wtedy, gdy wszystkie zdarzenia zostaną wytypowane prawidłowo. Nieprawidłowe typowanie przynajmniej jednego z obstawianych zdarzeń oznacza utratę całej stawki.

7.Uczestnik konkursu betstar.pl może typować maxymalnie 12 zdarzeń na kuponie oraz maksymalnie 8 kuponów dziennie , jeżeli oczywiście pozwala mu na to aktualny stan konta gracza.

8.Jeżeli na koncie gracza pozostanie mniej niż 2 euro i w grze nie będzie żadnego otwartego kuponu to gra dla niego jest automatycznie zakończona i taki gracz musi poczekać do następnej edycji konkursu betstar.pl

9.Wszystkie wygrane zostają automatycznie przelane na konto gracza w serwisie betstar.pl.

10. Po zalogowaniu się do systemu betstar.pl uczestnik konkursu otrzyma informacje o stanie swojego konta oraz pozycji w rankingu.

11. W sprawach spornych decydujący głos ma administrator serwisu betstar.pl

12. Jakiekolwiek próby oszustw będą skutkowały automatycznym wykluczeniem mozliwości wygrania konkursu

VI. Wyłanianie zwycięzcy

1.Zwycięzcą każdej edycji konkursu zostanie gracz, który na zakończenie konkursu będzie miał największą ilość pieniędzy na swoim koncie gracza.

2.Wyniki zostaną ogłoszone do pięciu dni po zakończeniu każdej edycji.

3.Po zakończeniu konkursu uczestnik który znajduje się na nagradzanej pozycji musi wysłać maila do organizatora konkursu w temacie wpisując KONKURS BETSTAR.PL a także swój login w serwisie betstar.pl w treści maila.

VII. Nagrody

1 miejsce. 260zł na konto bukmachera OddsRing

2 miejsce. 170zł na konto bukmachera OddsRing

3 miejsce. 100zł na konto bukmachera OddsRing

4 miejsce. 60zł na konto bukmachera OddsRing

5 miejsce. 35zł na konto bukmachera OddsRing

6-10 miejsce. 15zł na konto bukmachera OddsRing


Nagrody będą księgowane na kontach w OddsRing jako bonus (wymagany minimum 5 krotny obrót przed wypłatą!) Obowiązują tutaj również ogólne warunki handlowe dostępne na stronach OddsRing


Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w OddsRing kliknij na jeden z bannerów lub linków na naszej stronie i załóż swoje konto.