nieznany użytkownik - przejdź do logowania lub rejestracji

Betstar.pl to internetowe zakłady bukmacherskie, w których, dzięki wirtualnej gotówce, masz możliwość wytypowania wyników sportowych.

Każdy nowy, zarejestrowany użytkownik otrzyma na początek 10 000 €. Zadaniem gracza jest rozmnożenie tej gotówki. Na koniec każdej edycji konkursu, najlepsi gracze otrzymają cenne nagrody.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie! To nic nie kosztuje!

Poniżej podajemy kilka informacji które mogą pomóc przy obstawianiu spotkań.

1. Jeżeli liczysz zakładany zysk, powinieneś pomyśleć jaki procent zyskasz a nie ile pieniędzy zarobisz.

2. Nigdy nie ma pewnych typów czyli tzw. "pewniaków"

3. Szanse wygranej są większe, kiedy typujesz pojedyncze zdarzenie niż więcej zdarzeń na jednym kuponie. Kiedy stawiasz kilka zdarzeń kurs ogólny jest oczywiście wyższy, ale rzadko zdarza się, że wszystkie typowane przez ciebie zdarzenia będą trafione. Może wydawać się, że łatwo jest trafić kupon z trzema zdarzeniami, ale musisz wiedzieć, że taka ilość zdarzeń ma 27 kombinacji wyników (3*3*3) z których tylko jedna jest tą wytypowaną przez Ciebie. Pojedyncze zdarzenie posiada tylko 3 kombinacje (mowa tu oczywiście o zdarzeniach trzydrogowych).

4. Stawiaj na gospodarzy. Statystyki dla 27 europejskich lig piłki nożnej z ostatnich 3 lat pokazują, że w 46% przypadków wygrywali gospodarze (27% remisów i 27% wygranych gości).

5. Przed typowaniem przeanalizuj dokładnie statystyki gier poszczególnych zespołów. Zwróć uwagę na to jak grają na swoim stadionie , jak na wyjeździe, czy wszyscy zawodnicy z podstawowego składu zagrają w najbliższym meczu itp.

6. Spotkania derbowe kończą się zazwyczaj remisem. Analizując takie spotkanie musisz wziąć po uwagę duży prestiż takiego meczu.

7. Spotkania "mecz-rewanż". Jeśli większy klub gra pierwszy mecz na wyjezdzie, jest często zadowolony z remisu lub nawet porażki małą różnicą bramek, bo zwycięstwo przed własną publicznością nie będzie trudnym zadaniem. Poza tym jeśli jedna drużyna w pierwszym spotkaniu odniesie wysokie zwycięstwo, w drugim może pozwolić sobie na remis lub porażkę dającą jej awans do następnego etapu.

8. Rozgrywki o mniejszym prestiżu np. Puchar Ligi czy puchar danego kraju często przynoszą wiele niespodzianek. Czasami duże kluby grając w takich pucharach wystawiają do składu rezerwowych graczy, aby dać odpocząć podstawowym zawodnikom, natomiast drużyny z niższych klas rozgrywkowych zazwyczaj grają znacznie lepiej niż w swojej lidze. Zawodnicy są zmotywowani, możliwe że chcą pokazać się przed managerami i telewizją. Zdarza się również, że duże kluby nie doceniają drużyn z niższych lig. Tego typu spotkania należy więc obstawiać bardzo ostrożnie.

9. Kiedy zespół zaczyna prowadzić nowy trener, zawodnicy zazwyczaj są bardziej zmotywowani w jednym bądź dwóch następnych spotkaniach.

Poniższa tabela zawiera szczegółowe oznaczenia jakie są stosowane w wielu firmach zajmujących się zakładami sportowymi.

NP - Należy wytypować drużyna która nie przegra swojego meczu gdzie:
1 - oznacza zwycięstwo lub remis drużyny znajdującej się na pierwszym miejscu.
2 - oznacza zwycięstwo lub remis drużyny znajdującej się na drugim miejscu.
1/2 - należy wytypować wynik pierwszej polowy meczu.
A - należy wytypować drużynę która uzyska awans.
G - oznacza kto strzeli pierwszego gola z tym ze:
1 - oznacza pierwszego gola zdobytego przez drużynę gospodarzy.
0 - oznacza mecz bez bramek.
2 - oznacza pierwszego gola zdobytego przez drużynę gości.